افتالموسکوپ یکی از تجهیزات پزشکی تخصصی برای بررسی دقیق تر شبکیه چشم و تشخیص احتمالی هر گونه اختلال در چشم‌ است. از این وسیله می توان برای بررسی نزدیک بینی و یا دور بینی چشم هم استفاده کرد. از این رو همان طور که مشاهده می کنید این محصول، ابزاری پر کاربرد در صنعت پزشکی است. در صورت عدم توان مالی کافی، می توانید افتالموسکوپ مستقیم دست دوم را خریداری کنید که مطمئنا قیمت کمتری از نمونه های تازه این محصول دارد. البته باید دقت زیادی در هنگام خرید این مدل ها داشته باشید تا محصولی که خریداری می کنید، کیفیت قابل قبولی داشته باشد.‌ در ادامه بیشتر این وسیله پر مصرف را بررسی می کنیم.

افتالموسکوپ مستقیم دست دوم ارزان جدید

خرید افتالموسکوپ مستقیم

خرید افتالموسکوپ مستقیم افتالموسکوپ می تواند مستقیم و یا غیر مستقیم باشد که ساختار آن ها با هم تفاوت دارد. مدل غیر مستقیم ساختاری پیچیده تری دارد و به پزشک امکان بررسی های بیشتر ساختار چشم را می دهد. اما رایج ترین نوع این دستگاه، همان افتالموسکوپ مستقیم است که می توانید آن را در اکثر مطب های پزشکان عمومی ببینید.

ممکن است تصور کنید که این دستگاه تنها برای بررسی بیماری های چشم استفاده می شود اما باید اشاره کنیم که کاربرد این افتالموسکوپ برای تشخیص بیماری هایی فراتر از ساختار چشم است.‌ در حال حاضر به کمک این دستگاه می توان رینوپاتی های افراد دیابتی، تومور های مغزی و بسیاری از مشکلات دیگر را به کمک‌ این محصول، تشخیص داد. از این رو مصرف و فروش بالایی دارد.

در حقیقت مطمئنا در هر مرکز درمانی چه بزرگ و چه کوچک به افتالموسکوپ نیاز می باشد. زمانی این محصولات می توانند کاربرد قابل توجهی داشته باشند که با استاندارد های لازم تولید شده باشند‌.‌ از این رو نمی توان این محصول را از هر مرکزی تهیه کرد. در حقیقت علی رغم اینکه برای خرید افتالموسکوپ مراکز زیادی وجود دارد، اما نمی توان از همه آن ها برای این کار، استفاده کرد.

تنها شرکت های مجاز وارد کننده تجهیزات پزشکی و نمایندگی های شناخته شده فعال در این کار می توانند برای خرید این دستگاه تشخیصی، مناسب باشند. در این مراکز علاوه بر اینکه کیفیت محصولات تضمین شده‌ است، قیمت آن ها هم مناسب و ارزان تر فروشگاه های واسطه موجود در سطح شهر می باشد. به همین دلیل از همه نظر انتخاب یک چنین مرکزی برای شما مناسب تر می باشد.

مراجعه و خرید از این مراکز تنها به صورت حضوری انجام نمی شود و می توان در صورت نیاز، انواع افتالموسکوپ را به صورت آنلاین هم سفارش داد. خرید آنلاین در صورت انتخاب یک مرکز معتبر می تواند روشی بسیار مفید و راحت تر از خرید حضوری باشد اما اگر مرکز معتبری انتخاب نشود، می تواند ضرر های زیادی را به خریدار وارد کند.

افتالموسکوپ مستقیم اصفهان

افتالموسکوپ مستقیم اصفهان افتالموسکوپ مستقیم اصفهان جزو نمونه های داخلی با کیفیت و استاندارد است که می تواند برای همه مراکز درمانی استفاده بشود. عمدتا این مدل تماما با طراحی استاندارد و بهترین مواد اولیه تولید می شود به همین دلیل است که آن را جزو نمونه های قابل قبول بازار با کیفیت مطمئن، می دانیم. یکی‌ از مزیت های این دستگاه این است که قیمت افتالموسکوپ اصفهان بسیار مناسب بوده و به جرئت می توانیم این مدل را جزو ارزان ترین های بازار بدانیم.

همان طور که در بخش های قبلی اشاره شد افتالموسکوپ نقش زیادی در تشخیص بیماری ها دارد از این رو وجود آن در همه مراکز درمانی ضروری است. تامین و خرید این دستگاه در قیمت های زیاد، می تواند هزینه زیادی برای مراکز درمانی داشته باشد، از این رو نیاز است تا مدل هایی با قیمت مناسب در اختیار آن ها قرار بگیرد. خرید افتالموسکوپ اصفهان بسیار به صرفه بوده و از این رو است که توسط بسیاری از مراکز درمانی انجام می شود.

توصیه می شود شما هم در صورت نیاز از چنین محصولاتی استفاده کنید که کیفیت قابل قبولی داشته و می توان با کمترین قیمت ها، آن ها را خریداری کرد.

افتالموسکوپ مستقیم جدید

افتالموسکوپ مستقیم جدید افتالموسکوپ مستقیم جدید دارای طراحی بروزتری از مدل های قدیمی خود است که در آن تا حد زیادی نقص های مدل های قدیمی برطرف شده است. از این رو کارایی این محصول برای مشاهده چشم، چندین برابر شده است. خرید این مدل می تواند برای مصرف کننده بسیار به صرفه تر باشد از این رو سعی کنید حتی افتالموسکوپ مستقیم جدید را برای کار خود انتخاب کنید.

داشتن طراحی بهتر و کارایی بیشتر باعث شده تا قیمت این مدل کمی گران تر از مدل های قدیمی خود بشود. اما مطمئنا یک دستگاه جدید و با کارایی بهتر، ارزش خرید بیشتری دارد. با این دستگاه پزشک می تواند بخش های بیشتری از چشم را با دقت بالاتر ببیند به همین دلیل است که خرید آن بیشتر توصیه می شود.

خرید افتالموسکوپ جدید را می توانید به مانند مدل های دیگر آن انجام بدهید البته باید توجه داشته‌ باشید که در مراکز فروش مختلف، شاید این مدل کمتر از مدل های دیگر مشاهده بشود. در حقیقت عمدتا افتالموسکوپ جدید در برخی از مراکز خاص عرضه می شود و تنها از طریق همین مراکز می توانید محصول خود را خریداری کنید.

افتالموسکوپ مستقیم دستی

افتالموسکوپ مستقیم دستی افتالموسکوپ مستقیم می تواند به صورت دستی و یا در مدل های دیگر باشد. کار نوع دستی این محصولات رایج تر بوده و به همین دلیل فروش بیشتری هم دارد‌. در حقیقت این محصول رایج ترین نوع افتالموسکوپ در مراکز درمانی است که با کمک آن، چشم به خوبی بررسی می شود. در این مدل امکانات خوبی مانند تنظیم نور ورودی، حالت مشاهده چشم، رنگ نور و غیره وجود دارد که می توانید در صورت نیاز از آن ها استفاده‌ کنید.

این محصول با برند های مختلفی به بازار عرضه می شود که هر یک کیفیت های مختلفی دارند. رعایت استاندارد های مورد نیاز در تولید این دستگاه، می تواند باعث رشد هزینه های تولید محصول بشود به همین دلیل برخی از برند های تولید کننده از انجام این استاندارد ها خودداری می کنند. این موضوع باعث می شود تا محصول کیفیت خوبی نداشته باشد.

در این مطلب به خوبی نحوه خرید مدل های درجه یک این محصول معرفی شد. از این رو بهتر است از نکات گفته شده استفاده کنید تا خرید خوب و با کیفیتی داشته باشید. مطمئنا اکنون که اطلاعات بیشتری از این دستگاه دارید، می توانید بهتر نسبت به خرید افتالموسکوپ اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *