لامپ ها: پروژکتورها هزینه اضافی را برای تعویض دوره ای لامپ های خود دارند، احتمالاً سالی یک بار.
صدا: برخی از سینما خانگی اسنوا بلندگوهای داخلی دارند، اما به طور واقع بینانه با صفحه نمایشی به این بزرگی، می‌خواهید روی یک تنظیم صوتی سینمای خانگی خوب سرمایه‌گذاری کنید تا درست عمل کنید.

راهنمای ما در مورد ساندبارها در مقابل سیستم های سینمای خانگی را ببینید تا بدانید کدام بهترین است.
پروژکتورها به شما امکان می‌دهند تلویزیون و فیلم‌ها را روی صفحه‌ای بیش از 100 اینچی در خانه تماشا کنید و برای خرید آن نیازی به برنده شدن در قرعه‌کشی ندارید.

انتخاب بهترین پروژکتور برای شما
پس هنوز مشتاق  فهمیدن قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم هستید؟ خوب، خوب اجازه دهید اطلاعات کلیدی مورد نیاز برای انتخاب مورد مناسب را بررسی کنیم. پروژکتورهای جلو یا ویدئو پروژکتورها تصاویر را روی یک صفحه نمایش جداگانه می فرستند که می تواند بیش از 100 اینچ را به صورت مورب اندازه گیری کند.

شما تجربه ای متقاعد کننده شبیه سینما را در خانه خود به دست می آورید و اکنون می توانید یک پروژکتور مناسب با قیمت حدود 400 پوند بخرید.

جاروبرقی رباتیک سامسونگ را می توان در هر جایی که منبع تغذیه، سطح صاف و فضای کافی وجود دارد استفاده کرد. می توانید آنها را به عنوان یک نصب دائمی روی سقف نصب کنید یا آنها را روی میز یا قفسه قرار دهید.

شما به یک اتاق به اندازه کافی بزرگ و یک دیوار خالی برای پخش تصویر پروژکتور نیاز دارید. با این حال، هر نور محیطی یا غیرمستقیم که روی صفحه بیفتد، بر سطح سیاهی و کنتراست کلی تأثیر می‌گذارد و منجر به حذف تصویر می‌شود.

در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید تا جایی که ممکن است فضایی تاریک که در آن از پروژکتور استفاده کنید، درست مانند سینما.

یک پروژکتور خوب چیست؟
لومن چیست؟ چه نوع صفحه نمایشی باید داشته باشید؟ لامپ های پروژکتور چقدر عمر می کنند؟ برای یافتن همه پاسخ ها به ادامه مطلب بروید.

روشنایی: وقتی نوبت به خرید بهترین پروژکتور می رسد، روشن تر بودن لزوماً بهتر نیست. یک پروژکتور نیاز به تولید نور کافی برای پر کردن صفحه دارد، بدون اینکه آنقدر روشن باشد که تماشای آن به مرور زمان خسته کننده شود.

روشنایی درون و قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت با دارا بودن بر حسب لومن اندازه گیری می شود، و شما معمولاً برای امتیاز لومن بالا مبلغی را پرداخت می کنید، بنابراین از اعداد خیره نشوید.

برای پروژکتوری که در یک اتاق تاریک استفاده می شود، بین 1300 تا 1500 لومن کافی است. فقط در صورتی که نور محیطی بیشتری در اتاق شما وجود داشته باشد به مقدار بیشتری نیاز خواهید داشت.

 • منابع:
  1. TV vs projector: which is best

 • تبلیغات: 
  1. مردی با فروختن پالتو پوست ترک باستانی میلیاردر شد
  2. پخش پارچه لگ نخی کیلویی بدون واسطه
  3. کارخانه تولید ساک ورزشی زنانه مخصوص بدنسازی
  4. فروش عمده و تکی قلم های ستاره زن در بازار شمال کشور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *