پودر

نمدکاری: نمدکاری از ویژگی های مهم پشم است، زیرا پشم را از سایر الیاف متمایز می کند و این خاصیت از وجود فلس ها در سطح بیرونی رشته های پشم و در حضور این فلس ها و تحت تأثیر قرار دادن پشم باعث می شود. گرما، چسب و فشار و با وجود شکاف‌های هوا، بین رشته‌ها ایجاد می‌شود و بین آنها اصطکاک ایجاد می‌شود، فلس‌ها با جذب آب توسط مویرگ‌ها و متورم آن‌ها کمک می‌کنند و در نتیجه خاصیت ارتجاعی و پذیرش آن‌ها افزایش می‌یابد و می‌شود.

درهم تنیدگی و چسبندگی آنها با بین بردن این مویرگها به بدت منقبض شده و قطعه منسجمی به نام تف جوشیل می باشد.

معرفی برترین شوینده سال پودر ماشین لباسشویی سافتلن طلایی است که موفق شده است محصولات با کیفیتی را تولید نماید.

درخشندگی : درخشندگی که خاصیت انعکاس نور روی پوسته است و در ظاهر برخی از منسوجات که نیاز به رنگهای روشن و درخشندگی و درخشندگی ظاهری دارند خود را دارند و درخشندگی با توجه به نوع پشم بر حسب مرتع متفاوت است.

پودر

رنگ: رنگ پشم بین سفید، خاکستری، سیاه و قهوه ای است، اما سفید در درجات مختلف آن اغلب قریب به اتفاق پیشم را نشان می دهد و رنگ سفید به دلیل رنگرزی آن به رنگ های روشن یا روشن از رنگ های دیگر. مطلوب تر است.

کشیدگی: ازدیاد طول: الیاف پیش در شرایط استاندارد از (25 تا 35 درصد) طول ول و در حالت خیس شدن است.

Ripple : Crimp این ویژگی به پر و اسفنجی بودن نخ ها و پارچه های پشمی کمک می کند یعنی دارای حجم زیادی هوا هستند و این ویژگی به پارچه های پشمی ویژگی گرما می دهد زیرا هوای محبوس در داخل این حفره ها به عنوان یک است. ماده قوی عمل می کند.

وزن مخصوص : پشم یکی از سبک ترین مواد به حساب می آید که وزن مخصوص پشم با توجه به جسمی که برای تعیین آن استفاده می شود متفاوت است و در هنگام استفاده از مایع بنزینی تقریباً به 3/1 می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *