مایع ظرفشویی

این مطالعه به ارزیابی و راهنمایی در بهبود عملکرد محیطی چرخه زندگی ظرفشویی در یک خانواده معمولی ایالات متحده آمریکا می‌پردازد.

رفتارهای معمولی و بهترین روش های پیشنهادی برای استفاده از ظرفی ظرفشویی و همچنین استفاده از مایع ظرفشویی پلاتینیوم اوه می شود.

تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل آب از میزان انرژی کربن شبکه، نوع تجزیه و تحلیل آب، میزان انرژی کربن شبکه، انواع آب منطقه ای، و رفتارهایی مانند مواردی که قبل از عبور و مرور و بارگذاری ماشین را بر نتایج نشان می دهد. رفتارهای مرحله استفاده از طریق یک مطالعه آزمایشگاهی در بررسی کوچک مشاهده می شود.

شستن ظروف با پیروی از روش های معمول دستی و ماشینی، 5620 و 2090 گاز CO2 تولید می کند.

جلوگیری از رفتارهای معمولی مانند قبل از آبکشی و انتخاب گرمایش خشک می تواند انتشار گازهای گلخانه ای چرخه عمر را برای ماشین ظرفشویی به ترتیب 3 و 11 درصد کاهش دهد.

سبک دویدن شیر ظرفشویی دستی به بالاترین میزان انتشارهای گلخانه ای در چرخه عمر جایگزین در مطالعه آزمایشگاهی می شود.

در صورت رعایت رفتارهای توصیه شده، استفاده از دستی ظروف پتانسیل کمترین انتشار گازهای گلخانه ای (1610 خانه) را دارد، کمتر از 1960 مصرف CO 2 برای استفاده در ماشین ظرفشویی است.

زمانی که بار مصرف آب چرخه زندگی ارزیابی می شود، به ترتیب از 34200 و 16300 گالن استفاده می شود و این نتایج در مناطق مختلف با آب متفاوت است.

مایع ظرفشویی

تجزیه و تحلیل و تحلیل چرخه عمر (LCC) نشان می دهد که ظروف ماشینی بیش از حد از محدوده دستی در طول عمر 10 ساله حتی در صورت رعایت بهترین شیوه ها، هزینه بیشتر دارد.

با این حال، هر زمان صرف شده توسط کاربر برای موقعیت مکانی می شود، ظرف ماشین ظرفشویی یک سال پس از استفاده از هزینه خود را می کند.

ماشین ظرفشویی لوازم خانگی خاص به فردی هستند زیرا می توان آنها را با دستی جایگزین کرد.

گزارش‌های نفوذ در بازار نشان می‌دهد که 84 درصد از ماشین‌های ظرفشویی ماشینی عرضه شده در سال 2015 به استانداردهای Energy Star دست یافته‌اند.

حدود 80 درصد از خانوارها در ایالات متحده ماشین ظرفشویی دارند، 20 درصد کمتر از یک بار در هفته از این دستگاه استفاده می کنند.

وزارت انرژی آمریکا دولت تخمین می زند که یک خانه معمولی سالانه 215 بار در می دهد.

این یافته‌ها نشان می‌دهند که ماشین‌های ظرفشویی دستگاه‌هایی هستند که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و ظروف آن‌ها به صورت دستی شسته می‌شوند.

مطالعات علمی سه سبک مختلف از دستی ظروف را مشخص کردند.

شیر شوی های روان ظروف را بدون بند آمدن آب تمیز می کنند و آبکشی می کنند واشرهای همام آب یک سینک را وصل می کنند یا از یک وان پلاستیکی برای خیس کردن و شستن ظروف استفاده می کنند، در ابتدا شیر آب را برای پر کردن و آن وسیله/سینک می کشند.

ممکن است در وان/سینک دیگری یا با حداقل دویدن زیر شیر آب رخ دهد واشرهای ترکیبی از حمام آب و شیر آب برای محیط و/یا آبکشی استفاده می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *