برخلاف لباس شب یلدا بچه گانه دیروز بچه‌ها طراحی ضعیف و بگذریم از آن، کاملاً کسل‌کننده لباس‌های امروزی بچه‌ها مبتکرانه و جذاب هستند، تخیل آنها را تحریک می‌کنند و حس زیبایی‌شناسی و زیبایی را در آنها ایجاد می‌کنند.

از کت و شلوارهای پسرانه و لباس‌های اکسسوری دختربچه‌ها گرفته تا لباس‌های شخصیت‌های کارتونی و حتی لباس‌های ابرقهرمانی، امروزه لباس‌های کودکان برای برآورده کردن نیازها و خواسته‌های خردسالان ایجاد می‌شوند.

بسیاری از کودکان امروزه با لذت بردن از “توجه” که صنعت مد به آنها اعطا می کند، زمان بیشتری را صرف جستجوی جالب ترین و تخیلی ترین اقلام لباسی می کنند که می توانند پیدا کنند.

بسیاری از کودکان که تحت تأثیر مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های زیاد لباس قرار گرفته‌اند، به سختی می‌توانند درباره یک مورد خاص تصمیم بگیرند! بچه ها به محض پا گذاشتن به فروشگاه های لباس بچه گانه در دنیایی رنگارنگ و باشکوه غوطه ور می شوند، شبیه دنیایی که اسباب بازی فروشی ها ایجاد کرده اند.

جالب اینجاست که بسیاری از کودکان امروزی به یک اندازه از بازدید از فروشگاه‌های لباس کودکان و اسباب‌بازی‌ها لذت می‌برند – واقعیتی که علاقه نسل‌های جوان را به لباس و در نتیجه تمایل آنها به اصالت، زیبایی‌شناسی و حس زیبایی را آشکار می‌کند.

آب و هوا و پارچه: پارچه باید با توجه به آب و هوا انتخاب شود تا مناسب‌تر باشد، به عنوان مثال، در طول تابستان باید لباس‌های نخی ترجیح داده شود زیرا پنبه به راحتی عرق را جذب می‌کند امروزه لباس های ارگانیک بچه ها مورد تقاضا است و به دلایل مختلف محبوبیت پیدا کرده است.

کل پارچه از پنبه ارگانیک درجه یک طراحی شده است که به پوست حساس کودکان اجازه تنفس می دهد و از بثورات و آلرژی جلوگیری می کند.

درجه حرارت لباس می تواند باعث شود که کودکان به طور ناراحت کننده ای گرم یا خنک شوند. لباس راحت باعث جذب و تهویه می شود تا رطوبت بدن به راحتی تبخیر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *