هدف این تحقیق تحلیل و تعیین میزان اثربخشی و کارایی کیف موبایل چرم دست دوز ها به عنوان رسانه ای برای تراکنش ها می باشد. کیف موبایل چرم مفهوم جامعه بدون نقد را به ارمغان می آورد. این پژوهش با استفاده از روش تحقیق توصیفی کیفی با مطالعه ادبیات پژوهش های مختلف و توزیع پرسشنامه انجام شد.

نتایج این مطالعه نشان داد که کاربران کیف موبایل چرم در حال افزایش اضافه کاری هستند. تعداد کاربران گوشی های هوشمند یکی از جنبه های مختلفی است که باعث افزایش استفاده از کیف موبایل دیجیتال می شود. با این حال، استفاده از کیف موبایل چرم مطمئناً مزایا و معایبی دارد.

بر اساس نتایج، استفاده از کیف موبایل های دیجیتال با توسعه سیستم های الکترونیکی مبتنی بر اینترنت که هر سال به طور فزاینده ای پیچیده می شوند، همچنان افزایش خواهد یافت.

بنابراین، این امکان برای کشورها وجود دارد که از فعالیت های تراکنش مالی متعارف به تراکنش های مالی الکترونیکی روی بیاورند.

هدف این تحقیق بررسی نقش کیف موبایل الکترونیکی به عنوان ابزار پرداخت در عصر هزاره است. این پژوهش از روش کیفی توصیفی برای توصیف نقش کیف موبایل الکترونیکی به عنوان ابزار پرداخت در عصر هزاره استفاده کرد.

پرداخت‌های دیجیتال یا معمولاً به عنوان پرداخت‌های موبایلی از آن یاد می‌شود، یک نوآوری در تکامل فن‌آوری، به‌ویژه در بخش مالی است. نتایج حاصل از این نوآوری های تکنولوژیکی که یکی از آنها کیف موبایل الکترونیکی یا به اختصار E-Wallet بود.

در حال حاضر، کیف موبایل الکترونیکی معمولاً توسط افرادی که در سن تولید خود هستند استفاده می شود. قابلیت استفاده بالا یکی از صفحه‌های پشتی است که تقاضای روزافزون کیف موبایل الکترونیکی را برای بسیاری از مردم افزایش می‌دهد. نتایج نشان داد که افراد زیادی توانستند استفاده از کیف موبایل الکترونیکی را درک کنند و شروع به استفاده از آن در فعالیت های معاملاتی روزانه خود کردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *