میکروست وسیله ای برای تزریق مقدار ثابتی از سرم با نرخ تزریق ثابت که معمولا برای اضافه کردن دارو به کار می رود، کاربرد دیگر آن محدود کردن مقدار تزریق به بیمار بوده و همچنین برای تزریقات متناوب نیز به کار می رود.

قیمت فروش میکروست ها بسته به جنس و مواد به کار رفته آن است، مثلا قیمت میکروست درجه یک خیلی بیشتر از یک میکروست درجه دو و سه است، همچنین کیفیت میکروست درجه یک از یک میکروست ارزان قیمت خیلی بهتر است.

قیمت فروش میکروست درجه یک در بازار های داخلی

خرید میکروست ویمد در ایران

خرید میکروست ویمد در ایرانامروزه برای خرید میکروست ویمد در ایران می توان به داروخانه ها یا نمایندگی های فروش لوازم بیمارستانی و یا فروشگاه های مجازی آنلاین مراجعه کرد. میکروست ها کاربرد های مختلفی دارند که عبارتند از: برای تزریق استریل با محفظه مندرج (بوریت) برای تزریق وریدی به صورت آهسته و با حجم دقیق تزریق یا دارو تزریقی، در یک زمان معین تنظیم شده استفاده می گردد. این سیستم خطر ابتلا به هیپروولمی (حجم بیش از حد تزریق به بیمار) را کاهش می دهد.

فروش ویژه میکروست ویمد درجه یک در بازار های جهانی

فروش ویژه میکروست ویمد درجه یک در بازار های جهانیفروش ویژه میکروست ویمد درجه یک در بازارهای جهانی با استقبال زیادی رو به رو شده است، چون قیمت آن نسبت به بازار های دیگر مناسب تر و به صرفه تر می باشد. و باید توجه کرد که یک میکروست خوب و درجه یک باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

خریدار میکروست ارزان در بازار های داخلی

خریدار میکروست ارزان در بازار های داخلیخریدارن میکروست در بازار های داخلی و فروشگاه های مجازی باید به موارد زیر دقت داشته باشند: -سر تیز مجهز با کاپ -پورت وفیلتر هوا -میکرو دراپر (به عنوان مثال ۶۰ قطره در هر میلی لیتر در محفظه چکه) قطره چکانی میکرونی -لوله پلاستیکی بدون تاب و پیچ خوردگی -بدون سر سوزن استریل شده با اتیلن اکساید -تمام بسته بندی ها باید دارای سری ساخت و تاریخ انقضاء باشند.

قیمت میکروست در تبریز

قیمت میکروست در تبریزقیمت میکروست در تبریز بسته به نوع وجنس آن دارد، از انواع میکروست می توان به دو نوع ۱۰۰و ۱۵۰ میلی لیتر اشاره کرد که شرکت ها و یا تولید کنندگان تجهیزات پزشکی در سبد کالای خود دارند. نوع و طول لوله پلاستیکی در میکروست ها می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی دارای استاندارد های جهانی هستند.

تامین کننده برند های معتبر میکروست ویمد در شیراز

تامین کننده برند های معتبر میکروست ویمد در شیرازتامین کنده برنده های معتبر میکروست ویمد در شیراز بیشتر دلال های تجهیزات پزشکی هستند که با قیمت های به نسبت بیشتری به خریداران می فروشند. یکی از میکروست هایی که کاربرد و فروش بیشتری دارد، میکروست سرم می باشد.

اجزای میکروست شامل: -محفظه هوا با یک محل تزریقی اضافی -گیره غلطکی -اتصال سر پیچی -محفظه 60 قطره ای -فیلتر تصفیه 15 میکرون -گیره توقف فوری -سوپاپ ایمن برای قطع کردن -دارای سنسور هوا -لوله زیر محفظه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *