هنگام حمل بار، از جلوی واکی و تا حدودی به پهلو راه بروید و آن را پشت سر خود بکشید. مگر اینکه بار دو طبقه و تکیه گاه بار داشته باشید، هنگام بالا و پایین رفتن از شیب ها باید با بار در سراشیبی حرکت کنید.

برخی از انواع جک روغنی 20 تن پلت فرمی هستند که اپراتورها می توانند در طول مسیرهای طولانی تر در اطراف تأسیسات سوار شوند. این سواران با کنترل انتهایی گاهی دوشاخه های طولانی تری دارند و می توان آنها را هم روی سکو و هم در خارج از سکو کنترل کرد.

علاوه بر این، بادگیر و چراغ های LED می توانند در مواقع اضطراری راحتی را برای شما فراهم کنند از این پس شما با کار خسته کننده بالابر دستی خداحافظی خواهید کرد و هر فردی می تواند بدون کمک دیگران به راحتی لاستیک را تعویض کند فقط انجامش بده! بیایید از کیت جک هیدرولیک برقی قابل حمل ما استفاده کنید!

چندی پیش مقاله ای در مورد نحوه انتخاب بهترین جک ماشین برقی نوشتم در مقاله، من مزایای زیادی در داشتن و استفاده از جک ماشین الکتریکی را برجسته کرده ام حال سوال اینجاست که کدام جک ماشین برقی را باید بخرید؟ کدام یک برای وسیله نقلیه شما مناسب تر است؟

برای پاسخ به سوال بالا در سایت خرید آنلاین لازادا مالزی تحقیقی انجام دادم من تمام جک‌های ماشین الکتریکی فهرست شده در لازادا را نه تنها از عرضه‌کنندگان محلی، بلکه از چین نیز بررسی کردم.

این توصیه بر اساس محبوبیت جک و همچنین رتبه بندی، بازخورد و نظرات خریداران قبلی محصول است در زیر لیست توصیه های من است جک ماشین الکتریکی توصیه شده اولین توصیه در این لیست، ابزار آچار برقی 12 ولت جک خودرو، جک هیدرولیک برقی و ابزار تعمیر خودرو است.

کد محصول جک TY-35EJS است این واحد خاص توسط فروشگاه GTE واقع در کوالالامپور انجام شده است بنابراین، اگر قرار بود سفارش خود را در لازاده ثبت کنید، بسته خود را ظرف 5 روز کاری تحویل خواهید گرفت.

این دستگاه دارای یک سال گارانتی تامین کننده داخلی می باشد مجموعه GTE بیش از 142 رتبه بندی کاربر دارد و به طور عمده 4 1/2 ستاره محصول را به خود اختصاص داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *