شلوار

طبق تحقیقاتی که انجام شد اغلب دانشجویان چیزهایی گفتند از احساس قربانی شدن به عنوان یک زن که به نوعی عینیت می‌یابند. و سپس افراد دیگری بودند که گفتند “این مسئله مهمی نیست، به هر حال من قوانین لباس را نقض نمی کنم تا بر من تأثیر نگذارد.”

مارتین می گوید که فقط یک دانش آموز با نگرانی در مورد کد لباس نزد او آمده است.

“بزرگترین نگرانی آنها این بود که آیا ما دخترها را برای لباسی که می پوشند انتخاب می کنیم؟ و اینکه هرگز نباید مهم باشد که چه لباسی می پوشید و نباید خجالت بکشید.

مارتین گفت. “و من به آنها اطمینان دادم که این مربوط به انتخاب شخصی شلوار نیست، بلکه شرمساری آنها به خاطر لباسی که می پوشند نیست.

این در مورد حرفه ای بودن در یک محیط آموزشی و انتخاب یک شلوار جین اسکینی زنانه برای این محیط است.

چند سال پیش، شورای دانش آموزی به قانون لباس پوشیدن در ممنوعیت کلاه اعتراض کرد. و اکنون دانش آموزان دبیرستانی مجاز به استفاده از کلاه در ساختمان هستند.

مارتین می‌گوید اگر دانش‌آموزان بخواهند محدودیت‌های لباس پوشیدن را تغییر دهند، این راهی است که می‌توانند این کار را انجام دهند.

شلوار

یک دانش آموز دبیرستانی با شلوار نو به مدرسه رفت و متوجه شد که او تنها دختری است که در مراسم ورودی مدرسه اش چنین لباسی را پوشیده است.

این دانش آموز در ماه فوریه قبل از شروع به کار در مدرسه ای که در اوزاکا اداره می شود در ماه آوریل، شلوار را از یک فروشگاه لباس مدرسه در همان نزدیکی خریده بود او گفت که دوست دارد چقدر راحت هستند.

اما یک روز مادرش از معلم خانه دخترش تماس گرفت.

معلم گفت: «ما فقط به افراد و یا کودکانی که نیاز به مراقبت های ویژه دیگری دارند اجازه می دهیم شلوار بپوشند. “آیا دختر شما از چنین مشکلات خاصی رنج می برد که هنوز با کارکنان مدرسه در میان گذاشته نشده است؟”

در مغازه لباس فرم به دانش آموز گفته شد که می تواند شلوار انتخاب کند. بنابراین او تصمیم به خرید آنها گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *