ویژگی های کفش اسکیچرز زنانه ویتنام عبارتند از: کفش باید پای ما را به خوبی نگه دارد تا دچار آسیب و تصادف نشویم، پس باید سایز مناسبی بخرید و بند کفش را محکم ببندید، مهم این است که دانش آموزان هر چه زودتر بستن بند کفش خود را بیاموزند.
با این وجود، اکنون در کفش اسکیچرز زنانه ویتنام با سیستم چسباندن نوار چسب وجود دارد که بسیار راحت و کارآمد هستند در صورت وجود مشکل در بستن بند کفش برای سنین 3 تا 7 سال توصیه می شود.
برای جلوگیری از صدمات و تصادفات، کف باید ناصاف بوده و دارای طرحی باشد که از لیز خوردن آسان آن جلوگیری کند ما باید از کف بسیار صاف اجتناب کنیم.
بالشتک : هر بار که می دویم، بازی می کنیم و غیره، پاها تاثیرات زیادیوزن بدن ما روی کفش‌ها می‌افتد و تمام ارتعاشات از پا به سر منتقل می‌شود.
به همین دلیل است که کفش‌ها دارای یک سیستم بالشتک خوب به خصوص در ناحیه پاشنه پا هستند و در نتیجه از آسیب به سیستم استخوانی-مفصلی جلوگیری می‌شود.

 

تهویه : امروزه عملاً همه کفش های ورزشی دارای سیستم تهویه هستند تا پا بیش از حد عرق نکند.
قیمت: در حال حاضر بازار ورزش دارای مجموعه و پیشنهاد گسترده ای است که می توانیم کفش های ورزشی با کیفیت خوب و با تمام توصیه های توصیف شده و با قیمتی مقرون به صرفه پیدا کنیم.

شما باید قیمت ها را جستجو و مقایسه کنید اما همیشه در نظر داشته باشید که این سلامتی ما یا فرزندانمان است که از آن مراقبت می کنیم.

از ICOPCV گزارش شده است که در دوره 3 تا 7 سالگی باید احتیاط کرد زیرا این زمانی است که کوچولوها راه رفتن خود را بالغ می کنند تا با بزرگسالان برابر شود و شروع به انجام فعالیت های بدنی می کنند.

به طوری که استفاده از یک کفش مقاوم، با پشتیبانی خوب و انعطاف پذیر مهم خواهد بود.

علاوه بر این، توصیه می شود اغلب بررسی کنید که سایز خیلی کوچک نباشد زیرا هر 3 ماه یک بار بین 7 تا 8 میلی متر رشد می کند و باید آن را کنترل کرد.

زیرا کودکان معمولاً متوجه نمی شوند که کفش آنها را فشار می دهد زیرا آنها انگشتان بسیار الاستیک هستند و می توان آنها را بدون ایجاد درد فشرده کرد.
بسیار مهم است که در نظر داشته باشید که فقط یک متخصص پزشکی یا متخصص پا صلاحیت تشخیص و درمان مشکلات پا را دارد و در طول بلوغ راه رفتن لازم است.

معاینات دوره ای برای بررسی عدم وجود نوع عارضه انجام شود و در صورت وجود وجود دارد، توانایی انجام اقدامات لازم قبل از بدتر شدن بیماری و می تواند سایر نواحی سیستم اسکلتی عضلانی مانند زانو یا پشت را تحت تاثیر قرار دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *