پسته

آیا باید قبل از خواب پسته چینی کرمان بخورم؟ آیا باید قبل از خواب پسته بخورم، گرسنگی برای خواب باعث می شود که با خستگی مفرط و انتخاب های غذایی ناسالم در نیمه های شب و حتی هنگام صبحانه از خواب بیدار شوید.

بهترین راه برای افزایش متابولیسم، بهبود خواب شبانه و کاهش وزن موثر، مصرف 3 غذا قبل از خواب است.

در این پست نکات مفیدی در مورد اینکه آیا می توان پسته را قبل از رفتن به رختخواب مصرف کرد و همچنین سایر غذاهایی که مجاز به خوردن آنها قبل از خواب هستند ارائه خواهد شد.

برای پاسخ به این سوال که آیا قبل از خواب پسته بخورم؟ دانه‌ های غلات اگر با گندم، شاهدانه و غلات کامل یا حبوبات مانند نخود مصرف شوند، بهتر است.

پسته

اما خوب است که در مورد آجیل و فواید آن ها بدانید. خوردن آجیل به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم و متعادل برای حفظ سلامت قلب بسیار مفید است.

در واقع، خوردن گردو، بادام، پسته و سایر مغز ها می تواند سطح کلسترول خون را کاهش دهد و می تواند به عنوان یک میان وعده مغذی و همچنین نگهداری راحت و حمل و نقل به محل کار یا مدرسه مورد استفاده قرار گیرد.

مطالعات نشان می دهد افرادی که آجیل را به عنوان یک رژیم غذایی سالم برای قلب مصرف می کنند، سطح کلسترول خون خود را کاهش می دهند.

خوب است بدانید که سطح بالای این نوع کلسترول در خون یکی از عوامل اصلی بیماری قلبی است. استفاده صحیح از این مغزها همچنین می تواند از لخته شدن خون جلوگیری کرده و از حملات قلبی جلوگیری کند.

خوردن بعد از ساعت 9 شب اشتباه است! در واقع دلیل افزایش وزن (یا عدم کاهش وزن) نوع و مقدار غذایی است که در طول روز می خورید. اما لازم است بدانید که زمان خوردن نیز ضروری است.

به عنوان مثال، اگر در شب غذای سالم بخورید، برای شما بسیار مفید خواهد بود. خوردن غذاهای پروتئینی در شب به بهبود رشد عضلات در طول خواب کمک می کند.

به علاوه، غذا های کم گلوکز قند خون و اشتهای شما را در روز بعد کنترل می کنند. اما خوردن غذا های پرچرب و پرکالری بعد از ساعت 8 شب برای سلامتی بسیار مضر خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *